راهنما

نیکوپرداز

نیکوپرداز یک وب سایت اجاره آنلاین تجهیزات است که شما می توانید کالاهایی را که قصد استفاده موقتی از آن ها را دارید به صورت آنلاین اجاره کنید.در حال حاضر دسته هایی که نیکوپرداز اجاره می دهد شامل لوازم تصویری،لوازم صوتی،تجهیزات مراسم،کنسول های بازی،لوازم ادرای و دوربین می باشد.در آینده این دسته ها افزایش خواهد یافت.

شیوه اجاره آنلاین

پس از انتخاب تجهیزات مورد نیاز شما می توانید با اضافه کردن آن ها به سبد اجاره برای یک مدت معین وسایل مورد نیاز خود رااجاره کنید.اجاره آنلاین در نیکوپرداز در ۴ مرحله “ورود به نیکوپرداز”،”تکمیل اطلاعات سفارش”،”مشاهده فاکتور” و” پرداخت”انجام می شود.

تایید کارشناسان نیکوپرداز

کارشناسان نیکوپرداز پس از دریافت سفارش از جانب مشتریان سفارش را تایید میکنند و از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را برای ارسال تجهیزات انجام می دهند.در این مرحله بر اساس کالای انتخابی ضمانت های لازم به مشتریان اطلاع داده می شود.

روش های ارسال

ارسال تجهیزات تنها از جانب نیکوپرداز انجام می شود.بر اساس حجمی که مشتریان سفارش می دهند تجهیزات با یکی ازروش های پیک،سواری و یا وانت بار ارسال می شود.در صورتی که وسایل مورد نیاز مشتریان از قبل رزرو شده نباشد سفارشات در همان روز ارسال می شود.

روش های پرداخت

مشتریان می‌توانند به روش‌های زیر هزینه اجاره سفارش‌های خود را پرداخت نمایند :

۱- درگاه اینترنتی
مشتریان محترم می‌توانند با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم، هزینه اجاره سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

۲-پرداخت نقدی
مشتریانی که تمایل دارند هزینه اجاره سفارش خود را به‌صورت نقدی پرداخت کنند، می‌توانند با حضور در دفتر نیکوپرداز، مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند.

۳-کارت به کارت
مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را توسط تمامی کارت‌های عضو شتاب به شماره کارت واریز نمایند
۴-واریز به حساب
مشتریان می‌توانند هزینه اجاره سفارش خود را با مراجعه به شعب بانک‌ها به شماره حساب واریز نمایند
هزینه های ارسال

هزینه ارسال و بازگشت پیک موتوری:۲۰۰۰۰ تومان

ویژه تجهیزات کوچک و قابل حمل با پیک موتوری (کنسول های بازی و بازی،لپ تاپ به تعداد محدود،ویدئو پروژکتور بدون پرده)

هزینه ارسال و بازگشت خودروی سواری:۴۰۰۰۰ تومان

ویژه تجهیزاتی که بتوان با خودروی سواری حمل کرد (تلویزیون،ویدئو پروژکتور و پرده،دستگاه ترجمه همزمان،پکیج های صوتی و نور پردازی،سیستم های کنفرانسی،تریبون،واکی تاکی،اقلام کوچک نمایشگاهی)

هزینه ارسال و بازگشت وانت بار:۸۰۰۰۰ تومان

ویژه تجهیزات حجیم ( تلویزیون شهری،صندلی،تجهیزات بزرگ نمایشگاهی،تجهیزات بزرگ صوتی همچون XA2 ،استیج و اسپیس)

هزینه ارسال و بازگشت خارج از تهران:

بر اساس شهر مورد نظر محاسبه می شود.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان نیکوپرداز تماس نمایید.

تخفیف روزهای بیشتر

در صورت افزایش تعداد روزهای اجاره،مشتریان می توانند از تخفیف های زیر استفاده نمایند:
اجاره به مدت ۲ الی ۴ روز:۲۰% تخفیف
اجاره بیش از ۴ روز:۳۰% تخفیف

ضمانتنیکوپرداز براساس مدل کالا از سه روش کلی جهت ضمانت استفاده می کند:
تحویل به مکان ثابت به همراه دریافت مدارک شناسایی
دریافت ودیعه به ارزش مبلغ واقعی کالا
ارسال متخصصین جهت حضور در رویداد(ویژه کالاهای مربوط به مراسم ها)

پیگیری سفارش

پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن ،وضعیت سفارش شما در همه مراحل از طریق ارسال ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.برای پیگیری بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی نیکوپرداز تماس نمایید.

شرایط بازگشت کالا

کالاها طبق قرارداد در بازه‌ی زمانی مشخص اجاره داده می شود. مشتریان ملزم هستند تا در زمان مشخص شده کالا را با همان شرایط دریافتی از نیکوپردازتحویل نمایند.در صورت بروز هر گونه خسارتی بر روی کالا اجاره کننده موظف به پرداخت غرامت به نیکوپرداز می باشد.

لغو سفارش

مشتریان می توانند در هر زمانی سفارش خود را لغو کنند.در صورتی که سفارشی در مرحله ارسال شده قرار بگیرد هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

تمدید مدت زمان اجاره

در صورتی که مشتریان قصد تمدید مدت زمان اجاره کالای خود را داشته باشند می توانند با اطلاع به مرکز پشتیبانی نیکوپرداز و پرداخت مبلغ اجاره دوره جدید سفارش خود را تمدید کنند.

خرید کالای اجاره شده

در صورتی که مشتری کالایی را اجاره کرد و پس از اتمام مدت قرارداد قصد خرید آن کالا را داشته باشد با هماهنگی هایی که با واحد پشتیبانی مشتریان انجام می شود امکان این عمل وجود دارد.

بازه زمانی

منظور از اجاره یک روز کالا یک بازه زمانی ۲۴ ساعته می باشد.در مورد کالاهایی که جهت برگزاری یک رویداد با حضور کارشناسان نیکوپرداز انجام می شود این بازه ۸ ساعت کاری می باشد.

خدمات خارج از تهران

بله.این خدمت صرفا برای کالاهایی است که برای یک رویداد اجاره می شود و نیاز به اپراتور متخصص دارد.جهت اطلاع از جزئیات با واحد پشتیبانی نیکوپرداز تماس نمایید.

عمر کالاهای نیکوپرداز

نیکوپرداز به منظور شفاف سازی و دادن آگهی به مشتریان عمر گذشته از هر کالا را در کنار آن درج کرده است تا مشتریان به راحتی بتوانند از میزان کارکرد کالایی که قصد اجاره آن را دارند مطلع شوند.با این حال حتی برای کالاهایی که کارکرده باشند نیکوپرداز تضمین سلامت کالاها را هنگام تحویل تضمین می کند.کالاهایی که به عنوان کالای آکبند مشخص شده اند کمتر ۶ ماه مورد استفاده قرار گرفتند.کالاهای در حد نو کمتر یک سال و کالاهای کارکرده بیشتر از یک سال اجاره داده شده اند.